SMCJ40AH
DigiKeys produktnummer
283-SMCJ40AHTR-ND - Tape og spole (TR)
283-SMCJ40AHCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-SMCJ40AHDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ40AH
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64,5V Klemme 23,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
23,3A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Telekom
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Enveiskanaler
1
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - gjennomslag (min)
44,4V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
64,5V