M95P16-IXMNT/E
DigiKeys produktnummer
497-M95P16-IXMNT/E-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
M95P16-IXMNT/E
Beskrivelse
IC EEPROM 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Mbit SPI - firedobbel I/O 80 MHz 10 ns 8-SO
Kategori
Taktfrekvens
80 MHz
Emballasje
Bulk
Forsyningsspenning
1,6V – 3,6V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)