M95P16-EXMNT/E
DigiKeys produktnummer
497-M95P16-EXMNT/ETR-ND - Tape og spole (TR)
497-M95P16-EXMNT/ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-M95P16-EXMNT/EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
M95P16-EXMNT/E
Beskrivelse
ULTRA LOW-POWER 16 MBIT SERIAL S
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Mbit SPI - firedobbel I/O 80 MHz 10 ns 8-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
M95P16-EXMNT/E Modeller
Kategori
Taktfrekvens
80 MHz
Produsent
Skrivesyklustid - ord, side
1,5ms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Tilgangstidspunkt
10 ns
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
1,6V – 3,6V
Minnetype
Ikke volatil
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)