LDLN015PU28R
DigiKeys produktnummer
497-14027-2-ND - Tape og spole (TR)
497-14027-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
LDLN015PU28R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6-DFN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 6-DFN (2x2)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDLN015PU28R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
120 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
PSRR
92dB – 50dB (1kHz – 100kHz)
Delestatus
Utdatert
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-UFDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (2x2)
Spenningsbortfall (maks)
0.18V ved 150mA