LP5900SD-2.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP5900SD-2.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP5900SD-2.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP5900SD-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5900SD-2.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6-WSON
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 6-WSON (2,2x2,5)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP5900SD-2.8/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
230 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB – 40dB (100Hz – 100kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (2,2x2,5)
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 150mA