LDL40PU33RY
DigiKeys produktnummer
497-LDL40PU33RYTR-ND - Tape og spole (TR)
497-LDL40PU33RYCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-LDL40PU33RYDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDL40PU33RY
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 6-DFN (2x2)
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
500 µA
Serie
PSRR
70dB (1kHz)
Styringsfunksjoner
Strømgrense, aktivere-funksjon, Power Good
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
40V
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenningsbortfall (maks)
1V ved 200mA