ZHCS350TA er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Torex Semiconductor Ltd
Dioder 40 V 350mA Overflatemontering SOD-523
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ZHCS350TA
DigiKeys produktnummer
ZHCS350TATR-ND - Tape og spole (TR)
ZHCS350TACT-ND - Båndavsnitt (CT)
ZHCS350TADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ZHCS350TA
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 350MA SOD523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
ZHCS350TA Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
1.6 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
12 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
6pF ved 25V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
350mA
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
810 mV @ 350 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)