LDK320AM120R
DigiKeys produktnummer
497-18220-2-ND - Tape og spole (TR)
497-18220-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-18220-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK320AM120R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LDK320AM120R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
PSRR
88dB – 48dB (120Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
18V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 200mA