LDK320ADU120R
DigiKeys produktnummer
497-17801-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17801-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17801-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK320ADU120R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT89
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-89
EDA-/CAD-modeller
LDK320ADU120R Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
PSRR
88dB – 48dB (120Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
18V
Kapsling
TO-243AA
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-89
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 200mA