LD39200PU33R
DigiKeys produktnummer
497-15229-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15229-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15229-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD39200PU33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 2A 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 2A 6-DFN (3x3)
EDA-/CAD-modeller
LD39200PU33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
300 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
3 mA
PSRR
70dB – 40dB (1kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
6-VDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 2A