L78M10ABDT-TR
DigiKeys produktnummer
497-6867-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6867-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6867-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
L78M10ABDT-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 10V 500MA DPAK
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA DPAK
EDA-/CAD-modeller
L78M10ABDT-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
6 mA
PSRR
56dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
35V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
10V