ESDCAN24-2BLY
DigiKeys produktnummer
497-13262-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13262-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13262-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESDCAN24-2BLY
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40V Klemme 5,5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
ESDCAN24-2BLY Modeller
Bruksområder
Boks
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
30pF ved 1MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
2
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Spenning - gjennomslag (min)
26,2V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,5A (8/20µs)
Baseproduktnummer
Effekt - toppuls
230W