ESD9X3.3ST5G
DigiKeys produktnummer
ESD9X3.3ST5GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
ESD9X3.3ST5GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ESD9X3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESD9X3.3ST5G
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923
Produsentens standard leveringstid
54 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10,4V Klemme 9,8A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-923
EDA-/CAD-modeller
ESD9X3.3ST5G Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
102W
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
80pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
SOD-923
Spenning - gjennomslag (min)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
10,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
9,8A (8/20µs)