ESDCAN24-2BLY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ESDCAN24-2BLY |
Beskrivelse | TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3 |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 40V Klemme 5,5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ESDCAN24-2BLY Modeller |
Kategori | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Produsent | Bruksområder Boks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapasitans ved frekvens 30pF ved 1MHz |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Grad Bilteknikk |
Toveiskanaler 2 | Godkjenning AEC-Q101 |
Spenning - reversspenning (Typ) 24V (maks) | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - gjennomslag (min) 26,2V | Kapsling TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 40V | Leverandørens enhetsforpakning |
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 5,5A (8/20µs) | Baseproduktnummer |
Effekt - toppuls 230W |