ALTAIR05T-800TR
DigiKeys produktnummer
497-10809-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10809-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ALTAIR05T-800TR
Detaljert beskrivelse
Offline-omformer Flyback Topologi 16-SO
EDA-/CAD-modeller
ALTAIR05T-800TR Modeller
Kategori
Spenning - oppstart
13 V
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-25°C – 125°C (TJ)
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - gjennomslag
800V