ALTAIR04-900TR
DigiKeys produktnummer
497-10851-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10851-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10851-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ALTAIR04-900TR
Beskrivelse
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Offline-omformer Flyback Topologi Opptil 166kHz 16-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ALTAIR04-900TR Modeller
Kategori
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Produsent
STMicroelectronics
Frekvens - omkobling
Opptil 166kHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning, Kortslutning
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Utgangsisolasjon
Isolert
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Internbryter(e)
Ja
Leverandørens enhetsforpakning
16-SO
Spenning - gjennomslag
900V
Monteringstype
Overflatemontering
Topologi
Flyback
Baseproduktnummer
Spenning - oppstart
13 V