RNMF14FTC150R
DigiKeys produktnummer
S150CATR-ND - Tape og spole (TR)
S150CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
RNMF14FTC150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 1% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Sikkerhet Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNMF14FTC150R Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Flammehemmende belegg, Sikkerhet
Serie
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Motstand
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,070" dia x 0,130" L (1,78mm x 3,30mm)