CMF50150R00FHEB
DigiKeys produktnummer
CMF150QFTR-ND - Tape og spole (TR)
CMF150QFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CMF50150R00FHEB
Beskrivelse
RES 150 OHM 1/4W 1% AXIAL
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Fuktighetsbestandig, Sikkerhet Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF50150R00FHEB Modeller
Kategori
Funksjoner
Flammehemmende belegg, Fuktighetsbestandig, Sikkerhet
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,065" dia x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)