CF14JT180R | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | CF14JT180RTR-ND - Tape og spole (TR) CF14JT180RCT-ND - Båndavsnitt (CT) |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CF14JT180R |
Beskrivelse | RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CF14JT180R Modeller |
Kategori | Sammensetting |
Produsent | Temperaturkoeffisient 0/ -400ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Kapsling |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm) |