CFR16J180R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CFR16J180R |
Beskrivelse | RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CFR16J180R Modeller |
Kategori | Sammensetting |
Produsent | Temperaturkoeffisient 0/ -450ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Kapsling |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,073" dia x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm) |