SIT8924AA-72-33E-50.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8924AA-72-33E-50.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - forsyning (maks)
4,8mA
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q100
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (2x1,6)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Utgang
LVCMOS, LVTTL
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)