SIT8008BC-13-18E-19.200000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008BC-13-18E-19.200000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8008BC-13-18E-19.200000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
19.2 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - forsyning (maks)
4,1mA
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Utgang
HCMOS, LVCMOS
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
4mA