FSV20120V
DigiKeys produktnummer
FSV20120VTR-ND - Tape og spole (TR)
FSV20120VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FSV20120VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FSV20120V
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO2773
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 120 V 20A Overflatemontering TO-277-3
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
35 µA @ 120 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
TO-277-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
120 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
20A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
790 mV @ 20 A