SIT8008AC-22-33E-4.608000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008AC-22-33E-4.608000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8008AC-22-33E-4.608000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.608 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
4,5mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Utgang
HCMOS, LVCMOS
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
4mA