4114R-2-102LF
DigiKeys produktnummer
4114R-2-102LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4114R-2-102LF
Beskrivelse
RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14DIP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1k Ohm ±2% 125mW Kraft per element Bussystem 13 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4114R-2-102LF Modeller
Kategori
Antall pinner
14
Produsent
Bourns Inc.
Effekt per element
125mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kretstype
Bussystem
Kapsling
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Motstand (Ohm)
1k
Leverandørens enhetsforpakning
14-DIP
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,765" L x 0,300" B (19,43mm x 7,62mm)
Antall motstandere
13
Høyde - sittende (maks)
0,185" (4,69mm)
Motstand-forhold-drift
50ppm/°C