SIT1533AI-H4-DCC-32.768D
DigiKeys produktnummer
1473-30153-2-ND - Tape og spole (TR)
1473-30153-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1473-30153-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT1533AI-H4-DCC-32.768D
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,2V – 3,63V 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT1533AI-H4-DCC-32.768D Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
1,4µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,2)
Type
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)
Utgang
LVCMOS
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,2V – 3,63V