APG1005VBC-A1-5MAV
DigiKeys produktnummer
754-APG1005VBC-A1-5MAVTR-ND - Tape og spole (TR)
754-APG1005VBC-A1-5MAVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
754-APG1005VBC-A1-5MAVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APG1005VBC-A1-5MAV
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR 0402 SMD
Detaljert beskrivelse
Blå 468nm LED-indikasjon – frittstående 2,9V 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
APG1005VBC-A1-5MAV Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,9V
Produsent
Strøm - test
5mA
Visningsvinkel
140°
Bølgelengde - topp
463nm
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Linsestørrelse
0,60mm x 0,50mm
Høyde (maks)
0,25mm