GZ1608D121TF
DigiKeys produktnummer
3442-GZ1608D121TFTR-ND - Tape og spole (TR)
3442-GZ1608D121TFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
3442-GZ1608D121TFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GZ1608D121TF
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 300mA 200mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
300mA
Produsent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-motstand (DCR) (maks)
200mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz