BZT52C6V2
DigiKeys produktnummer
5399-BZT52C6V2TR-ND - Tape og spole (TR)
5399-BZT52C6V2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
5399-BZT52C6V2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C6V2
Beskrivelse
INDEPENDENT TYPE 5.8V~6.6V 500MW
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.2 V 500 mW ±6,45% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
10 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 4 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±6,45%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW