BZT52B6V2
DigiKeys produktnummer
4786-BZT52B6V2TR-ND - Tape og spole (TR)
4786-BZT52B6V2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4786-BZT52B6V2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B6V2
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.2 V 500 mW ±1,94% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
10 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 4 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±1,94%
Effekt - maks
500 mW