LS027B7DH01A
DigiKeys produktnummer
425-2908-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LS027B7DH01A
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjemmoduler – LCD grafisk Reflekterende TFT - monokrom Seriell 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Kategori
Visningsområde
58,80mm B x 35,28mm H
Produsent
Sharp Microelectronics
Bakgrunnsbelysning
Uten bakgrunnsbelysning
Emballasje
Bulk
Punktpiksler
400 x 240
Delestatus
Aktiv
Grensesnitt
Seriell
Skjermtype
TFT - monokrom
Punktavstand
0,15mm B x 0,15mm H
Skjermmodus
Reflekterende
Baseproduktnummer
Diagonal skjermstørrelse
2,7" (68,58mm)