FH12-10S-0.5SH(55)_View2
FH12-10S-0.5SH(55)
FH12-10S-0.5SH(55)
FH12-10S-0.5SH(55)
DigiKeys produktnummer
HFJ110TR-ND - Tape og spole (TR)
HFJ110CT-ND - Båndavsnitt (CT)
HFJ110DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FH12-10S-0.5SH(55)
Beskrivelse
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Underside 0,020" (0,50mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH12-10S-0.5SH(55) Modeller
Kategori
Kabelendetype
Rett
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Delestatus
Aktiv
Aktuatormateriale
Polyfenylensulfid (PPS)
Flat flekstype
FFC, FPC
Funksjoner
Null innstikkskraft (ZIF)
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Nominell spenning
50V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Underside
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall posisjoner
10
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,020" (0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Beige
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarge
Brun
Høyde over tavlen
0,079" (2,00mm)