RF316-01SP1-07SP1-0305
DigiKeys produktnummer
612-RF316-01SP1-07SP1-0305-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RF316-01SP1-07SP1-0305
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMB 12"
Produsentens standard leveringstid
49 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMB RG-316 12,01" (305,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RF316-01SP1-07SP1-0305 Modeller
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hann
Produsent
Samtec Inc.
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Serie
Lengde
12,01" (305,00mm)
Emballasje
Pose
Kabeltype
RG-316
Delestatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMB
Kontaktimpedans
50 Ohms
1. kontakt
SMA-plugg
Totalimpedans
50 Ohms
Kjønn 1. kontakt
Hann
Frekvens - maks
6 GHz
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Farge
Ravgul
2. kontakt
SMB-plugg
Driftstemperatur
-50°C – 165°C