FMC0216315-24
DigiKeys produktnummer
5328-FMC0216315-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FMC0216315-24
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMB 24"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMB RG-316 24,00" (609,60mm)
Kategori
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Produsent
Fairview Microwave
Lengde
24,00" (609,60mm)
Emballasje
Pose
Kabeltype
RG-316
Delestatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMB
Kontaktimpedans
50 Ohms
1. kontakt
SMA-plugg
Totalimpedans
50 Ohms
Kjønn 1. kontakt
Hann
Frekvens - maks
3 GHz
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Farge
Brungul
2. kontakt
SMB-plugg
Driftstemperatur
-65°C – 165°C