HDMR-19-01-S-SM
HDMR-19-01-S-SM
HDMR-19-01-S-SM
DigiKeys produktnummer
SAM9475-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HDMR-19-01-S-SM
Beskrivelse
CONN RCPT HDMI 19POS SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
HDMI Stikkontakt Kontakt 19 Posisjoner Overflatemontering, rett vinkel; hullmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HDMR-19-01-S-SM Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortskinne
Produsent
Samtec Inc.
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Serie
Antall porter
1
Emballasje
Brett
Nominell strøm (AMP)
1,3A per kontakt
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
40VAC