HDMR-19-01-S-SM-TR
DigiKeys produktnummer
SAM13979TR-ND - Tape og spole (TR)
SAM13979CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SAM13979DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HDMR-19-01-S-SM-TR
Beskrivelse
CONN RCPT HDMI 19POS SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
HDMI Stikkontakt Kontakt 19 Posisjoner Overflatemontering, rett vinkel; hullmontering
EDA-/CAD-modeller
HDMR-19-01-S-SM-TR Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortskinne
Produsent
Samtec Inc.
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Serie
Antall porter
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nominell strøm (AMP)
1,3A per kontakt
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
40VAC