RC1608F3012CS er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 18 855
Datablad
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
På lager: 29
Panasonic Industry
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Fuktighetsbestandig Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RC1608F3012CS
DigiKeys produktnummer
1276-4787-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RC1608F3012CS
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
56 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
RC1608F3012CS Modeller
Kategori
Funksjoner
Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)