PTN24A-A2220DPB
DigiKeys produktnummer
2223-PTN24A-A2220DPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTN24A-A2220DPB
Beskrivelse
POT 2M OHM 1/2W CARBON LINEAR
Detaljert beskrivelse
2M Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Karbon 0,5W, 1/2W PC-pinner
EDA-/CAD-modeller
PTN24A-A2220DPB Modeller
Kategori
Antall rekker
1
Justeringstype
Sidejustering
Serie
Rotering
305°
Emballasje
Brett
PC-pinner
Motstand (Ohm)
2M
Aktuatortype
Flat
Toleranse
±20%
Aktuatorlengde
0,787" (20,00mm)
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Aktuatordiameter
0,236" (6,00mm)
Innebygd bryter
Ingen
Gjennomføringsgjenge
M9,5 x 0,75
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,945" dia (24,00mm)