PC16SH-10CP11-205A3030-TA
DigiKeys produktnummer
1993-PC16SH-10CP11-205A3030-TA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PC16SH-10CP11-205A3030-TA
Beskrivelse
POT 2M OHM 1/5W CARBON LINEAR
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2M Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1 Svingning Karbon 0,2W, 1/5W Loddekabelsko
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
Amphenol Piher Sensing Systems
Justeringstype
Sidejustering
Serie
Rotering
300°
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Karbon
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Motstand (Ohm)
2M
Aktuatortype
Knurled
Toleranse
±30%
Aktuatorlengde
0,787" (20,00mm)
Effekt (watt)
0,2W, 1/5W
Aktuatordiameter
0,246" (6,25mm)
Innebygd bryter
Ingen
Gjennomføringsgjenge
M10 x 0,75
Antall viklinger
1.0
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rektangulær - 0,709" x 0,630" overflate (18,00mm x 16,00mm)