PTN10-E500HB20
DigiKeys produktnummer
2223-PTN10-E500HB20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTN10-E500HB20
Beskrivelse
TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
500 kOhms 0,15W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Karbon 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
PTN10-E500HB20 Modeller
Kategori
Toleranse
±20%
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Pose
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
500 kOhms
Effekt (watt)
0,15W
Størrelse/dimensjon
Okrągłe - średnica 0,406" (10,30mm)