PT10LV10-504A2020-S
DigiKeys produktnummer
1993-PT10LV10-504A2020-S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PT10LV10-504A2020-S
Beskrivelse
TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500 kOhms 0,15W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Karbon 1.0 Svingning Toppjustering
Kategori
Temperaturkoeffisient
±300ppm/°C
Produsent
Amphenol Piher Sensing Systems
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Karbon
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
500 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,15W
Størrelse/dimensjon
Okrągłe - średnica 0,406" (10,30mm)
Toleranse
±20%