HSS15-B20-P40
DigiKeys produktnummer
2223-HSS15-B20-P40-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSS15-B20-P40
Beskrivelse
HEAT SINK, STAMPING, TO-220, 23.
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe TO-220 Aluminiumlegering 5.0W ved 75°C Kortnivå, Vertikal
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSS15-B20-P40 Modeller
Kategori
Lengde
1,500" (38,10mm)
Produsent
Bredde
0,921" (23,40mm)
Serie
Ribbehøyde
0,500" (12,70mm)
Emballasje
Boks
Effekttap ved temperaturøkning
5.0W ved 75°C
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
8,50°C/W ved 200 LFM
Type
Kortnivå, Vertikal
Termisk motstand ved naturell
15,16°C/W