HSS-B20-0635H
DigiKeys produktnummer
102-4176-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSS-B20-0635H
Beskrivelse
HEATSINK TO-220 2.6W ALUMINUM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe TO-220 Aluminium 2.6W ved 75°C Kortnivå, Vertikal
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSS-B20-0635H Modeller
Kategori
Lengde
0,520" (13,20mm)
Produsent
Bredde
0,250" (6,35mm)
Serie
Ribbehøyde
0,748" (19,00mm)
Emballasje
Pose
Effekttap ved temperaturøkning
2.6W ved 75°C
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
10.68°C/W ved 200 LFM
Type
Kortnivå, Vertikal
Termisk motstand ved naturell
28,85°C/W