HSE-B18254-035H
DigiKeys produktnummer
102-4230-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSE-B18254-035H
Beskrivelse
HEAT SINK, EXTRUSION, TO-218, 25
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe TO-218 Aluminiumlegering 8.1W ved 75°C Kortnivå, Vertikal
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSE-B18254-035H Modeller
Kategori
Lengde
1,000" (25,40mm)
Produsent
Bredde
1,638" (41,60mm)
Serie
Ribbehøyde
0,984" (25,00mm)
Emballasje
Boks
Effekttap ved temperaturøkning
8.1W ved 75°C
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
3.09°C/W ved 200 LFM
Type
Kortnivå, Vertikal
Termisk motstand ved naturell
9,26°C/W