6.3YXJ470M6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-1452-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
6.3YXJ470M6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
6.3YXJ470M6.3X11 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
300 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
400 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
220 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
6.3 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C