10ZLH470MEFC6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-1882-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10ZLH470MEFC6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 10 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10ZLH470MEFC6.3X11 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Produsent
Polarisering
Polar
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
10 V
Kapsling
Radial, Boks
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C