50YXF10MEFC5X11 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Oppgradering
Rubycon
På lager: 92 311
Datablad
Oppgradering
Rubycon
På lager: 4 104
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 5000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
50YXF10MEFC5X11
DigiKeys produktnummer
1189-1852-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
50YXF10MEFC5X11
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
50YXF10MEFC5X11 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
42 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
100 mA @ 100 kHz
Delestatus
Utdatert
Impedans
1.5 Ohms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Nominell spenning
50 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C