63YXM10MEFC5X11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 0
Datablad
10 µF 63 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
63YXM10MEFC5X11
DigiKeys produktnummer
63YXM10MEFC5X11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
63YXM10MEFC5X11
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
63YXM10MEFC5X11 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
33.6 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
80 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C