400LLE2.2MEFCTA8X11.5 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Nichicon
På lager: 1 037
Datablad
2.2 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 15000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
400LLE2.2MEFCTA8X11.5
DigiKeys produktnummer
400LLE2.2MEFCTA8X11.5-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
400LLE2.2MEFCTA8X11.5
Beskrivelse
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
400LLE2.2MEFCTA8X11.5 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved lav frekvens
40 mA @ 120 Hz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
400 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
15000 Hrs ved 105°C