ULD2G2R2MPD1TD
DigiKeys produktnummer
493-13879-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-13879-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
ULD2G2R2MPD1TD
Beskrivelse
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 15000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ULD2G2R2MPD1TD Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Produsent
Polarisering
Polar
Serie
Bruksområder
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved lav frekvens
40 mA @ 120 Hz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,531" (13,50mm)
Nominell spenning
400 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
15000 Hrs ved 105°C